O nas

Nasza przygoda rozpoczęła się w 2015 roku. Nazwa firmy pochodzi od połączenia pierwszych liter dwóch miast: Dębicy i Mielca, skąd pochodzą założyciele i współwłaściciele spółki.

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Straszęcinie. Nowoczesny budynek został w pełni dostosowany do naszych potrzeb i wymagań oraz zapewnia nam komfortowe warunki do codziennej pracy.

Od samego początku działalności zajmujemy się produkcją, do której wykorzystujemy naturalne i starannie wyselekcjonowane materiały. W naszej firmie przechodzimy przez wszystkie procesy produkcji - od etapu koncepcji i projektowania do końcowej fazy sprzedaży gotowego produktu naszym odbiorcom na całym świecie.

Na rynku wyróżniamy się wysoką jakością i unikalnością naszych produktów oraz wysokimi standardami obsługi sprzedażowej i posprzedażowej. Z wielkim zaangażowaniem podchodzimy do naszej pracy, dbając o zadowolenie naszych odbiorców. Stawiamy na wzajemną współpracę i szacunek, dbamy o relacje z klientami i kontrahentami, a w każdym aspekcie naszej pracy kierujemy się wysoką jakością i odpowiedzialnością. Współpracujemy i wspieramy lokalne przedsiębiorstwa, które - tak jak i my - z pasją podchodzą do swojej pracy i rozwijają się razem z nami.

Aby być na bieżąco z tym co się u nas dzieje, zaobserwuj nasz profil na LinkedIn.

Siedziba