Praca w DeMi Poland

Dynamiczny rozwój naszej firmy możliwy jest dzięki zaangażowaniu naszych pracowników. Stawiamy na pracę zespołową, aby wspólnie realizować innowacyjne projekty i tworzyć nowatorskie produkty. Ważna jest dla nas kultura przedsiębiorczości, dbamy o jakość pracy i przyjazną kulturę organizacyjną. Naszym pracownikom umożliwiamy rozwój zawodowy, ciągłe poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności przy jednoczesnym zachowaniu równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Kogo szukamy?

Aktualnie poszukujemy:

  • specjalistów m.in. z zakresu sprzedaży i marketingu, zakupów, IT,

  • pracowników produkcji.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu, prześlij nam swoje CV na adres: praca@demi.com.pl. W przypadku przeprowadzania procesu rekrutacyjnego skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby udziału w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez DEMI POLAND – Nowak, Skrodzki sp.k. z siedzibą w Dębicy”.

Aktualne oferty pracy znajdziesz również tutaj.

Jeśli nie znajdujesz oferty pracy, która odpowiadałaby Twoim potrzebom, a mimo to uważasz, że mógłbyś wnieść coś do naszego Zespołu – prześlij nam swoje CV. Rozpatrzymy również takie zgłoszenia i odezwiemy się do wybranych osób.